Home

africký tmavšie materský kajak kenu vb legfrissebb eredményei otras materializmus vrana

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Sporttörténelmi érmek a maraton kajak-kenu vb-ről - Győr Plusz | Győr Plusz

Fókuszban a kajak-kenu, triatlon, úszás és birkózás

Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben |  Felvidék.ma
Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben | Felvidék.ma

Kajak-kenu vb: remek magyar rajt | 24.hu

Kopasz Bálint a királyszám legnagyobb királya" | 24.hu

Kajak-kenu vb: 11 magyar érem, köztük négy arany a vasárnapi döntőkben

Maratoni kajak-kenu vb: Csay Renáta 45 évesen is a csapatban - Sportal.hu

Kajak-kenu vb - Éremtáblázat

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a  világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu
Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu

Tökéletes kezdés: mind a hat szegedi érdekeltségű csapat az első helyen  végzett a Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb előfutamán –  Szegedi hírek | Szeged365
Tökéletes kezdés: mind a hat szegedi érdekeltségű csapat az első helyen végzett a Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb előfutamán – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu ob: Három arany, egy ezüst - DVTK hírek - kajak-kenu

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Újabb vb-arany 5000 méteren, 11 éremmel zárt a magyar csapat - Eurosport

Kajak-kenu vb – Szombati eredmények (képek) – Budaörsi Infó

A kizárás ellenére remek magyar eredmények a kajak-kenu-vb második napján |  Szeged Ma
A kizárás ellenére remek magyar eredmények a kajak-kenu-vb második napján | Szeged Ma

Kajak-kenu vb – Varga Katalin bronzérmet szerzett a paraversenyben -  Hírnavigátor
Kajak-kenu vb – Varga Katalin bronzérmet szerzett a paraversenyben - Hírnavigátor

Éremeső a kajak-kenu világbajnokságon - SOSZ

Kajak-kenu-vb - Eredmények - alon.hu

Kajak-kenu: Kopasz Bálint a vb-n is verhetetlennek tűnik - NSO

Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar  mérleg - Eurosport
Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar mérleg - Eurosport

Index - Sport - Kulcsfontosságú év előtt állunk a párizsi olimpiát illetően

Kajak-kenu-vb: minden jó, ha a vége jó

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport