Kapitán brie koryto stonanie tatran prešov futbal dievčata Prehľad Chorá osoba chlieb

Na jedinečnom futbalovom festivale triumfovali aj dievčatá 1. FC Tatran  Prešov - Korzár SME
Na jedinečnom futbalovom festivale triumfovali aj dievčatá 1. FC Tatran Prešov - Korzár SME

TROFEJE PRE HOSTÍ Z POĽSKA :: TJ Slanské Ruská Nová Ves

Včera odohrali naše futbalistky... - 1. FC Tatran Prešov | Facebook

1. FC Tatran Prešov | TA3

Ženy tesne nestačili na Prešov, nebodovali ani dievčatá | FC Košice

DIEVČATÁ SA TEŠIA Z POSTUPU DO... - 1. FC Tatran Prešov | Facebook

1. FC Tatran Prešov - Dievčatá dnes hrali na turnaji Mini Champions Liga.  Štyri zápasy vyhrali a raz remizovali. Vďaka týmto výsledkom si vybojovali  postup na celoslovenské finále do Púchova 🙂⚽️ | Facebook
1. FC Tatran Prešov - Dievčatá dnes hrali na turnaji Mini Champions Liga. Štyri zápasy vyhrali a raz remizovali. Vďaka týmto výsledkom si vybojovali postup na celoslovenské finále do Púchova 🙂⚽️ | Facebook

FK Poprad - 1. FC Tatran Prešov 0:9 (ženy)

Halová sezóna ženského tímu Tatrana Prešov: Dievčatá sa prebojovali až do  finále
Halová sezóna ženského tímu Tatrana Prešov: Dievčatá sa prebojovali až do finále

Žiačky 1. FC Tatran Prešov WU15 a MFK Vranov nad Topľou WU13 víťazkami HSM  SFZ 2019/20 | Slovenský futbalový zväz
Žiačky 1. FC Tatran Prešov WU15 a MFK Vranov nad Topľou WU13 víťazkami HSM SFZ 2019/20 | Slovenský futbalový zväz

Fotogaléria | FC Košice

Dievčatá z 1. FC Tatran... - Ženský futbal - východné Slovensko | فيسبوك

1. FC Tatran Prešov - DIEVČATÁ OBSADILI 4. MIESTO „Cítime smútok, cítime  sklamanie, sme však hrdí na naše dievčatá. Hrali so srdcom, avšak po  prehratom semifinále so Slovanom na penalty sme už
1. FC Tatran Prešov - DIEVČATÁ OBSADILI 4. MIESTO „Cítime smútok, cítime sklamanie, sme však hrdí na naše dievčatá. Hrali so srdcom, avšak po prehratom semifinále so Slovanom na penalty sme už

Finálový turnaj o Majstra Slovenska WU15: Slovan Bratislava - Tatran prešov  | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Finálový turnaj o Majstra Slovenska WU15: Slovan Bratislava - Tatran prešov | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Tatran Prešov postúpil do 4. kola Slovnaft Cupu

Futbal ženy: FK Poprad – 1. FC Tatran Prešov - YouTube

Naše dievčatá Simona Chomová, Adela... - 1. FC Tatran Prešov | Facebook

Skvelé výkony prešovských futbalistiek: Dievčatá sú halovými majsterkami  Slovenska
Skvelé výkony prešovských futbalistiek: Dievčatá sú halovými majsterkami Slovenska

Starší žiaci si zahrajú o Prezidentský pohár v Trebišove | Handball Team Tatran  Prešov
Starší žiaci si zahrajú o Prezidentský pohár v Trebišove | Handball Team Tatran Prešov

VÝSLEDKY Mini champions ligy vo futbale: Darilo sa prešovským chlapcom aj  dievčatám
VÝSLEDKY Mini champions ligy vo futbale: Darilo sa prešovským chlapcom aj dievčatám